• escaperuzomberok1

The House

Klasická, „oldschoolová“ únikovka s mrazivou atmosférou.

Pred pár rokmi niekoľko dobrodruhov navštívilo starý dom. Žiaľ, nikto z nich sa už nikdy nedostal von. Vieme len to, že sa zmenili na démonov, ktorí sa v útrobách domu skrývajú. Vašou úlohou nie je vyhýbať sa démonom, ale práve naopak, nájsť ich, pretože len oni Vám ukážu cestu von. Kliatba faraóna moderná únikovka s rôznorodými záhadami.

the-house
kliatba-faraona

Kliatba faraóna

Moderná únikovka s rôznorodými záhadami.

Expedícia do Egypta sa začína. Ako mnohí archeológovia pred Vami Vy ste sa ocitli uprostred Egypta v oáze plnej nástrah a hľadáte nedotknutú hrobku faraóna. Vašou úlohou je odhaliť jej tajomstvá a zrušiť kliatbu, ktorá bola uvalená na faraóna pred mnohými stáročiami.

Ako si rezervovať hru

Ak si chcete rezervovať hru, volajte na +421 918 233 818. Ideálne aspoň deň vopred. Vieme však byť flexibilní a prispôsobiť sa Vašim požiadavkám.

Lucia Hricková
Lucia Hricková
2023-07-03
Úžasná uniková hra - interiérová aj exteriérová. Zaujímavé úlohy. Mali sme to ako súčasť šk. výletu s prímou. Boli neskutočne zaujatí riešením úloh. Vrelo odporúčam.
Karolínka Vágovičová
Karolínka Vágovičová
2023-07-01
Úžasný zážitok, ďakujeme. Urcite prídeme vyskúšať aj druhú!🤩 Veľmi premyslene a veľmi milá obsluha.
Vladimír Ondrejka
Vladimír Ondrejka
2023-06-27
Skvelý zážitok. Bol som na Escape Room prvýkrát, nevedel som poriadne, čo sa môže a bude diať, toto prekonalo všetky moje očakávania. Perfektná atmosféra, výborný prístup game mastera. Neskutočne sme si to užili a perfektne sa zabavili. Nemôžem vám nič viac povedať, treba ísť a zažiť. Určite odporúčam. Vyzerá to tak, že som si našiel spolu s partiou novú zábavu.
Marek Hanula
Marek Hanula
2023-06-26
Skvela hra. Boli sme so spoluziakmi na hre kliatba faraona. Vyborne sme sa zabavili. Odporucam.
Juraj Kiss
Juraj Kiss
2023-06-25
Hra Kliatba faraóna bola prepracovaná, za mňa originalna a obsahovala viacero zaujímavých prekvapení, ktoré síce človek čaká, ale nie v takom množstve a takej pestrosti. Boli sme 4 a napriek prísne linearnemu postupu sme mali vždy čo robiť.