• escaperuzomberok1

The House

Klasická, „oldschoolová“ únikovka s mrazivou atmosférou.

Pred pár rokmi niekoľko dobrodruhov navštívilo starý dom. Žiaľ, nikto z nich sa už nikdy nedostal von. Vieme len to, že sa zmenili na démonov, ktorí sa v útrobách domu skrývajú. Vašou úlohou nie je vyhýbať sa démonom, ale práve naopak, nájsť ich, pretože len oni Vám ukážu cestu von. The House je klasická únikovka, ktorá Vám prinesie nevšedný zážitok.

the-house
kliatba-faraona

Kliatba faraóna

Moderná únikovka s rôznorodými záhadami.

Expedícia do Egypta sa začína. Ako mnohí archeológovia pred Vami Vy ste sa ocitli uprostred Egypta v oáze plnej nástrah a hľadáte nedotknutú hrobku faraóna. Vašou úlohou je odhaliť jej tajomstvá a zrušiť kliatbu, ktorá bola uvalená na faraóna pred mnohými stáročiami. Kliatba faraóna je moderná únikovka s rôznorodými záhadami.

SE7EM

Novinka.

V New Yorku vyčíňa masový vrah, ktorý si vyberá svoje obete spomedzi hriešnikov, ktorí spáchali niektorý zo siedmych smrteľných hriechov: pýcha, chamtivosť, hnev, závisť, smilstvo, obžerstvo, lenivosť. Ste súčasťou tímu policajných kadetov, ktorých úlohou je vypátrať vraha v jeho byte. Sedem je moderná investigatívna únikovka, ktorá Vás prekvapí netradičnými záhadami.

Ako si rezervovať hru

Ak si chcete rezervovať hru, volajte na +421 918 233 818. Ideálne aspoň deň vopred. Vieme však byť flexibilní a prispôsobiť sa Vašim požiadavkám.

Lucia Hricková
Lucia Hricková
2023-07-03
Úžasná uniková hra - interiérová aj exteriérová. Zaujímavé úlohy. Mali sme to ako súčasť šk. výletu s prímou. Boli neskutočne zaujatí riešením úloh. Vrelo odporúčam.
Karolínka Vágovičová
Karolínka Vágovičová
2023-07-01
Úžasný zážitok, ďakujeme. Urcite prídeme vyskúšať aj druhú!🤩 Veľmi premyslene a veľmi milá obsluha.
Vladimír Ondrejka
Vladimír Ondrejka
2023-06-27
Skvelý zážitok. Bol som na Escape Room prvýkrát, nevedel som poriadne, čo sa môže a bude diať, toto prekonalo všetky moje očakávania. Perfektná atmosféra, výborný prístup game mastera. Neskutočne sme si to užili a perfektne sa zabavili. Nemôžem vám nič viac povedať, treba ísť a zažiť. Určite odporúčam. Vyzerá to tak, že som si našiel spolu s partiou novú zábavu.
Marek Hanula
Marek Hanula
2023-06-26
Skvela hra. Boli sme so spoluziakmi na hre kliatba faraona. Vyborne sme sa zabavili. Odporucam.
Juraj Kiss
Juraj Kiss
2023-06-25
Hra Kliatba faraóna bola prepracovaná, za mňa originalna a obsahovala viacero zaujímavých prekvapení, ktoré síce človek čaká, ale nie v takom množstve a takej pestrosti. Boli sme 4 a napriek prísne linearnemu postupu sme mali vždy čo robiť.